Aktualności
Filozofia
O nas
Opalanie natryskowe
Bony upominkowe
Promocje
Karta Stałego Klienta
Supementy Noble Health
Kosmetyki
Przydatne informacje
Galeria
Kontakt

Opinie o Studio Metamorfozy EGO

© System-3 Sp. z o.o.


 O nas

Luksus za rozsądną cenę !

Oferta Studio EGO skierowana jest do osób dbających o swoje zdrowie, kondyvję organizmu oraz wygląd  i urodę.  Równie ważne dla nas jest samopoczucie klienta. Obecnie świadczymy usługi przy ul. Grabowej 55 B , blisko centrum jednak w cichym i spokojnym miejscu, sprzyjającym możliwości relaksu. Najważniejszym jest aby klient, decydując się na nasze usługi, miał pewność, że priorytetem jest jego zdrowie i samopoczucie.

OPALANIE NATRYSKOWE SUNFX. Z tej usługi może skrzystać każdy, nawet kobiety w ciąży, osoby z bielactwem skóry czy alergicy. Wprawna ręka kosmetyczki, doskonałe płyny i sprzęt zmienią Twój wygląd nie do poznania.
Zobacz w menu > opalanie natryskowe

DORADZTWO DIETETYCZNE - w przygotowanu !

Aby jak najdłużej cieszyć się dobrym wyglądem
i samopoczuciem proponujemy naszym klientom kupno luksusowych  KOSMETYKÓW DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ  z liniii: LANECHE - produkty zawierające naturalne składniki, bogate w witaminy  i mikroelementy, COLWAY - preparaty będące dermatologicznym regeneratorem każdego rodzaju skóry oraz będące doskonałym uzupelńieniem kosmetyków pielęgnacyjnych SPLEMENTY DETY Noble Health  (nutrikosmetyki) : Collagen z kwasem hialuronowym oraz z wit. C i E , Red Off System - ekstrakt  z pestek winogron z wit C dla prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, skóry i produkcji kolagenu,  Get Slim z zieloną kawą, chromem i wit. z grupy B - podwójna siła w walce z kilogramami, Acai Berry - ze skrzypem polnym, zieloną herbatą, jagodą ACAI, mniszkiem lekarskim, wit. z grupy B dla doskonałego samopoczucia i wyglądu.
zobacz w menu > Suplementy Noble health
                        > Kosmetyki

Naszym stałym klientom oferujemy KARTY STAŁEGO KLIENTA upoważniające do bezterminowych rabatów na nasze usługi.
Zobacz w menu > Karta Stałego Klienta

Jeżeli chcesz obdarować kogoś prezentem z duszą proponujemy  IMIENNE ZAPROSZENIA, BONY UPOMINKOWE LUB VOUCHERY.
Zobacz w menu > Bony upominkowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą w menu !

gabinet kosmetyczny Lubin, salon kosmetyczny Lubin, odnowa biologiczna Lubin, OPALANIE NATRYSKOWE,  zdrowa opalenizna,  opalanie natryskowe SunFX Lubin,   suplementy diety Lubin, Noble Health Lubin

 

Oferta:

  • opalanie natryskowe
  • wyszczuplanie ciała, modelowanie sylwetki
  • makijaże
  • sprzedaż kosmetyków  LANECHE
  • sprzedaż kosmetyków COLWAY
  • sprzedaż Kolagenu Naturalnego
  • sprzedaż suplementów diety NOBLE HEALTH