Aktualności
Filozofia
O nas
Opalanie natryskowe
Bony upominkowe
Promocje
Karta Stałego Klienta
Supementy Noble Health
Kosmetyki
Przydatne informacje
Galeria
Kontakt

Opinie o Studio Metamorfozy EGO

© System-3 Sp. z o.o.


 Opalanie natryskowe

Cena:
JEDNOKROTNA APLIKACJA PŁYNU
całe ciało - 80,-
połowa ciała - 50,-
twarz i dekolt - 20,-
DWUKROTNA APLIKACJA PŁYNU
całe ciało - 100,-
połowa ciała - 70,-
twarz i dekolt - 30,-

Brązowa skóra wygląda zdrowo i elegancko. Uzyskanie efektu widocznej opalenizny na słońcu lub  w solarium wymaga cierpliwości. Co więcej nie wszyscy mogą poddawać się ekspozycji na szkodliwe promieniowanie UV, które może powodować podrażnienia, alergie czy przebarwienia.

Opalanie natryskowe SunFX to usługa odpowiednia dla wszystkich, którzy źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Zabieg wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą urządzenia rozpylającego preparat opalający. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Samo nakładanie opalenizny trwa około 5-30 minut. Wcześniej jednak (najlepiej dzień przed opalaniem), w celu uzyskania najlepszego efektu należy wykonać peeling całego ciała. Po nałożeniu preparatu, kosmetyczka suszy  ciało suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX, w celu całkowitego wchłonięcia się preparatu. Zaleca się założenie ciemniejszych ubrań w dniu opalania. Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 2 do 12 godzin, dlatego warto odczekać zalecaną ilość czasu przed wzięciem prysznica a efekty będą doskonałe.

Jeśli chcemy wyglądać pięknie na szczególną okazję, najlepiej opalać się na dwa lub jeden dzień przed wielkim wyjściem.

Metodę opalania SunFX wyróżnia zastosowanie bezzapachowych preparatów najnowszej generacji, które nie zawierają alkoholu, szkodliwych substancji, dlatego opalać się mogą nawet kobiety w ciąży i alergicy. Poza tym preparat występuje w trzech odcieniach, które można dobrać odpowiednio do kolorytu skóry. Sam zabieg trwa zaledwie 5-10 minut a efekt utrzymuje się od 7 do 14 dni. Opalenizna zmywa się równomiernie wraz z kolejnym prysznicem. Jest to świetny, zdrowy sposób na piękny wygląd. Opalenizna wygląda naturalnie i efektownie.

Złoty Medal na targach poznańskichSUNFX otrzymał nagrodę: „Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich” za urządzenie do opalania natryskowego: „SunFX Pro Tower
z którego korzystamy.
SUN FX USA SPA AWARDS

Firma SunFX otrzymała nagrodę prestiżowego, amerykańskiego magazynu: „American Spa Professional Choice” w kategorii: ulubiona linia produktów opalających.

Marka SunFX po raz kolejny została wyróżniona spośród klikuset firm, zdobywając Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2012. W tym roku medal został przyznany preparatom SunFX za najwyższą jakość

Aby uzyskać taką piękną opaleniznę bez względu na porę roku, wystarczy zadzwonić pod numer
605 744 194 i umówić się !!!